Sąd Rejonowy w Mikołowie

2014-07-16 15:16:02Dojazd


Sąd Rejonowy w Mikołowie mieści się w dwóch budynkach zlokalizowanych w centrum miasta przy ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego 12/14 oraz 4.


Dojazd samochodem

Lokalizację budynków Sądu Rejonowego w Mikołowie oraz dróg dojazdowych prezentuje powyższa mapa.

Najbliższe miejsca parkingowe znajdują się przed budynkiem sądowym przy ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego 4 w tym jedno miejsce zarezerwowane dla osób niepełnosprawnych,  wzdłuż ulicy Powstańców Śląskich a także na parkingu za budynkiem Prokuratury Rejonowej w Mikołowie naprzeciwko Sądu.

Można również szukać miejsc parkingowych na Placu Bractwa Strzeleckiego wjeżdżając od ulicy Świętego Wojciecha. Z tego parkingu można dostać się bezpośrednio ulicą Sądową do ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego.

 

Dojazd autobusem

Najwięcej połączeń obsługują przystanki:

- Mikołów Dworzec PKP oddalony o około 900m od Sądu. Najkrótsza trasa piesza z przystanku biegnie ulicami Konstantego Prusa, Jana Pawła II, Józefa Lompy, Stefana Okrzei do ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego.

- Mikołów Pl.750-Lecia oddalony o około 350m od Sądu. Najkrótsza trasa piesza biegnie ulicami Krakowską do ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego.

 

Dojazd pociągiem

Dworzec kolejowy jest oddalony o około 950m od Sądu. Najkrótsza trasa piesza biegnie ulicami Konstantego Prusa, Jana Pawła II, Józefa Lompy, Stefana Okrzei do ulicy Ks.Kard.St.Wyszyńskiego.